CHARAKTERTSTYKA KANDYDATÓW: Studia adresowane są do osób posiadających dyplom ukończenia studiów wyższych, a w szczególności: pedagogów i psychologów, nauczycieli różnych typów szkół oraz placówek opiekuńczo wychowawczych i resocjalizacyjnych, wychowawców świetlic, pracowników poradni psychologiczno - pedagogicznych, terapeutów, pracowników warsztatów terapii zajęciowej, pracowników domów kultury, animatorów kultury, pracowników socjalnych, liderów grup dziecięcych i młodzieżowych, a także osób poszukujących nowych metod odkrywania potencjału człowieka poprzez zabawę.

CZAS TRWANIA: Studia trwają trzy semestry.

ORGANIZACJA STUDIÓW: 40 procent zajęć odbywa się na platformie e-learningowej w formie wykładów

BLOK TEMATYCZNY:

1. podstawowe założenia pedagogiki zabawy w oparciu o Metodę Klanzy,