Uczelnia Jańskiego z siedzibą w Łomży
ul. Krzywe Koło 9, 18-400 Łomża
www.lomza.janski.edu.pl

Zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniach/studiach podyplomowych z możliwością dofinansowania ze środków UE w ramach projektów grantowych. Projekt kierowany jest do osób dorosłych zainteresowanych podwyższeniem umiejętności oraz nabyciem lub zmianą posiadanych kwalifikacji i poziomu wykształcenia. W jego ramach można uzyskać dofinansowanie w wysokości aż 90% wartości grantu. Uczestnik zatem ponosi tylko 10% czesne (przy uzyskaniu dofinansowania).

Studia realizowane są w Łomży, Białymstoku i Suwałkach

Więcej informacji pod numerem telefonu:
Łomża: Justyna Bućkowska: 668 487 741, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Białystok: Edyta Łupińska: 790 140 822, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Suwałki: Renata Motulewicz: 87 5662055, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.