Staże i praktyki w PKO Bank Polski

Z myślą o młodych i ambitnych studentach i absolwentach Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego PKO Bank Polski stworzył program staży i praktyk. Skorzystanie z tej oferty jest szansą rozwoju i zdobycia doświadczenia bezpośrednio od lidera bankowości a zarazem jednego z najstarszych banków w Polsce.

PKO Bank Polski oferuje:

• płatne staże (głównie wakacyjne), na które zapraszamy studentów IV i V roku oraz absolwentów ? stażyści realizują zadania o charakterze koncepcyjnym.
  • płatne praktyki (przez cały rok), skierowane do studentów wszystkich lat oraz absolwentów, którzy nie ukończyli 30 roku życia. Praktykanci realizują czynności o charakterze administracyjnym, wspierającym lub projektowym.
  • bezpłatne praktyki (przez cały rok) we współpracy ze szkołami i uczelniami wyższymi, skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych i policealnych oraz studentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30 roku życia. Praktykanci realizują czynności o charakterze administracyjnym lub wspierającym.

Praktyki i staże uwzględniają zapotrzebowanie na menedżerów z różnych obszarów biznesowych Banku, a także opinie wśród studentów.

Chcesz dołączyć do zespołu PKO Bank Polski?

Zapraszamy na www