Zapraszamy na Święto Uczelni Jańskiego

Rektor Uczelni Jańskiego w Łomży zaprasza
na kameralne spotkanie z okazji Święta Uczelni Jańskiego,
które odbędzie się w dniu 8 grudnia 2017 roku w siedzibie Uczelni.

Podczas spotkania zainaugurowane zostaną obchody 20-lecia istnienia Uczelni
Jańskiego w Łomży, zaprezentowany zostanie program oraz wręczone będą akty powołania do Komitetu Honorowego Obchodów Jubileuszu Uczelni.

Program spotkania
godz. 13.00, kaplica Uczelni Jańskiego w Łomży, Msza św. pod przewodnictwem ks. dr Jacka Czaplickiego.
godz. 14.00, aula im. Sł. B. Stefana Kard. Wyszyńskiego, spotkanie przy kawie,
wspomnienia, rozmowy, plany na przyszłość, moderator spotkania dr n. med. Waldemar Pędziński.

Uwaga ruszyły dofinansowania do studiów podyplomowych, kursów i szkoleń

Uwaga dobra informacja!
Od dnia 15.11.2017 roku można składać dokumenty o dofinansowanie do kursów, szkoleń i studiów podyplomowych.

Dokumenty  aplikacyjne do projektu: „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki 3.2.1 RPO” oraz „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki 3.2.2 RPO” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 należy składać w jednym z 9 wymienionych poniżej biur – zgodnie z miejscem zamieszkania.

1. Miasto Łomża:

Urząd Miejski w Łomży
ul. Stary Rynek 14
pokój nr 13 (parter)
86 215 67 27

2. Łomżyńska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Łomży
ul. Polowa 45
pokój 208 (II piętro)
86 216 64 72
86 216 41 29

3. Powiat łomżyński
Starostwo Powiatowe w Łomży
ul. Szosa Zambrowska 1/27
18-400 Łomża
pokój nr 425 i 426 (III piętro)
86 215 69 84

ul. Kościuszki 43
17-300 Siemiatycze
669 212 427

Aby zapisać się na dofinansowanie do studiów należy:

1.    Zapisać się na konkretną usługę w Bazie Usług Rozwojowych PARP (zgodnie z instrukcją poniżej)

• proszę wejść na stronę internetową: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl
  • następnie w wyszukiwarce zaznaczyć województwo podlaskie , potwierdzić i jeszcze raz szukaj
  • Wyskoczą szkolenia i studia podyplomowe z województwa podlaskiego - oferta naszej uczelni zaczyna się gdzieś od 9 strony - trzeba znaleźć ofertę, która nas interesuje
  • kliknąć na jej nazwę - jak się otworzy karta oferty, zaraz pod nazwą jest zakładka: zapisz się na usługę: klikamy tam i pokazuje nam się okienko do logowania, a pod nim informacja: zarejestruj się: gdyż nie mamy jeszcze konta - klikamy tam i wypełniamy formularz rejestracji.
  • Po wpisaniu danych otrzymamy informacje, ze konto będzie aktywowane po kliknięciu w link w wiadomości, która przyjdzie na naszą pocztę e-mail.
  • Logujemy się do swojej poczty i klikamy w link aktywacyjny, który przeniesie nas znowu do bazy usług rozwojowych: tak musimy się zalogować i jesteśmy już przy zapisie na konkretną wybraną przez nas usługę, klikamy wybierz i jesteśmy zapisani. Na nasz adres mailowy przyjdzie potwierdzenie z zapisem na usługę.

2.    Wejść na stronę: https://bonynaszkolenie.pl/ i zgłosić swój udział w projekcie. Przy zapisie do projektu trzeba podać numer usługi, na którą jesteście Państwo zapisani w Bazie Usług Rozwojowych – numer dostępny przy zapisie na konkretną usługę na stronie: www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl